Από το συνεργαζόμενο με το ΑΠΘ Πανεπιστήμιο Shanghai Lixin University of Accounting and Finance της Κίνας, ενημερωθήκαμε για την πρόσκληση προς τους φοιτητές του ΑΠΘ (προπτυχιακούς και μεταπτυχιακούς) για συμμετοχή στο πρόγραμμα “Lixin Chinese Bridge live streaming learning camp ” δωρεάν διαδικτυακών μαθημάτων Κινέζικης Γλώσσας διάρκειας 2 εβδομάδων (17 - 28. 10.2022).

Οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να διαβάσουν προσεχτικά το συνημμένο αρχείο και να υποβάλλουν την αίτηση συμμετοχής τους on-line επισκεπτόμενοι το link: https://www.wjx.top/vm/PXykSrH.asp ή κάνοντας χρήση του QR code που εμπεριέχεται στο συνημμένο αρχείο.

Καταληκτική ημερομηνία αιτήσεων συμμετοχής είναι η 30η Σεπτεμβρίου 2022.

Για επιπρόσθετες τυχόν πληροφορίες ή διευκρινήσεις, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται  στον υπεύθυνο του προγράμματος Mr. Luo Feida (Andy) (luofeida@hotmail.com)

Πέμπτη, 01 Σεπτεμβρίου 2022