Ανακοινώνεται ότι την Δευτέρα 27/6/2022 θα διεξαχθεί η εκλογική διαδικασία, μέσω ηλεκτρονικής ψηφοφορίας και ώρες από 09:00 έως 14:00, για την ανάδειξη Προέδρου και Αναπληρωτή Προέδρου του Τμήματος Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης της Πολυτεχνικής Σχολής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, με θητεία από 01.09.2022 έως 31.08.2024.

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή του Τμήματος συνήλθε την Παρασκευή 17/6/2022 και ανακήρυξε τους/τις παρακάτω υποψήφιους Προέδρους και Αναπληρωτές Προέδρους:

Για τη θέση Προέδρου του Τμήματος Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης ανακηρύχθηκαν, οι παρακάτω υποψήφιοι/-ες, κατ’ αλφαβητική σειρά, ως εξής:
1. Ελισάβετ Θωίδου του Δημητρίου, Καθηγήτρια
2. Ιωάννης Φραγκόπουλος του Θεόφιλου, Αναπληρωτής Καθηγητής

Για τη θέση Αναπληρωτή/Αναπληρώτριας Προέδρου του Τμήματος Μηχανικών Χωροταξίας και Ανάπτυξης ανακηρύχθηκαν, οι παρακάτω υποψήφιοι, κατ’ αλφαβητική σειρά, ως εξής:
1. Διονύσιος Λατινόπουλος του Περικλή, Αναπληρωτής Καθηγητής

Σχετικά έγγραφα στους συνδέσμους που ακολουθούν.

Η Κεντρική Εφορευτική Επιτροπή ΤΜΧΑ

Απόστολος Παπαγιαννάκης, Πρόεδρος