Η AIESEC, ο μεγαλύτερος παγκόσμιος φοιτητικός, μη κυβερνητικός, μη κερδοσκοπικός οργανισμός, άνοιξε τις αιτήσεις νέων μελών προκειμένου για ακόμη μία χρονιά να προσφέρει στους νέους την ευκαιρία να αναπτύξουν τα ηγετικά τους χαρακτηριστικά και να γίνουν πιο ανταγωνιστικοί στην ολοένα και απαιτητικότερη αγορά εργασίας.

Αν είσαι νέος 18-30 ετών έχεις την ευκαιρία να γίνεις κομμάτι του μεγαλύτερου παγκόσμιου φοιτητικού δικτύου και να γίνεις η καλύτερη και πιο δυναμική πλευρά του εαυτού σου.

Μέσω πρακτικών εμπειριών έχεις τώρα τη δυνατότητα να ζήσεις, να δημιουργήσεις και να δημιουργηθείς αλλά κυρίως να πράξεις.

Φαντάσου ανθρώπους με ηγετικά χαρακτηριστικά.
Τώρα μπορείς και εσύ να γίνεις ένας από αυτούς, να γίνεις η καλύτερη εκδοχή του εαυτού σου! Κάνε την αίτηση σου!

Για περισσότερες πληροφορίες: Μπες στη σελίδα μας: aiesec.gr ή πέρασε από το γραφείο μας στην Πανεπιστημιούπολη του ΑΠΘ.

Δευτέρα, 28 Αυγούστου 2017