Καλούνται οι φοιτητές/τήτριες που παρέδωσαν ηλεκτρονικά τις εργασίες τους και εκκρεμεί η παράδοση για το έντυπο και το cd στη Βιβλιοθήκη του Τμήματος, να τα παραδίδουν, κατόπιν συνεννόησης για τον χρόνο προσέλευσης, με τον υπεύθυνο κ. Στ. Γιαρένη,  στο τηλ. της Βιβλιοθήκης 2310-991453 ή μέσω email στο giarenis@plandevel.auth.gr
 Εναλλακτικά, λόγω απαγορευτικού μετακίνησης, οι φοιτητές που βρίσκονται εκτός περιφέρειας Θεσσαλονίκης, μπορούν να στείλουν ταχυδρομικά τις εργασίες με το cd και το έντυπο παράδοσης στην βιβλιοθήκη υπογεγραμμένο, προς :

(υπ'όψιν κ. Στ. Γιαρένη, τηλ. 2310991453)
ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Βιβλιοθήκη Τμήματος Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης
Πολυτεχνική Σχολή, Επέκταση Κτιρίων Τμ. Πολιτικών Μηχανικών (Ε10)
Πανεπιστημιούπολη ΑΠΘ, ΤΚ 54124
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Επισυνάπτονται τα έντυπα παράδοσης στην βιβλιοθήκη για διπλωματική και ερευνητική εργασία, ώστε, οι φοιτητές εκτός νομού, να τα περιλάβουν συμπληρωμένα στον φάκελο που θα ταχυδρομήσουν, μαζί με την εκτύπωση και το cd.

Σάββατο, 20 Φεβρουαρίου 2021