Λόγω των έκτακτων μέτρων που έχουν ληφθεί για την αποφυγή εξάπλωσης του κορονοϊού, σας ενημερώνουμε ότι αναβάλλονται οι ορκωμοσίες των διπλωματούχων μέχρι νεωτέρας.

Καλούνται οι διπλωματούχοι φοιτητές και φοιτήτριες του Τμήματος Μηχανικών Χωροταξίας, να συμπληρώσουν τη Δήλωση Ορκομωσίας και τη Δήλωση εξαίρεσης μαθημάτων (στην περίπτωση που ξεπερνούν τις 300 Διδακτικές μονάδες) και να τα αποστείλουν ηλεκτρονικά μέχρι την Δευτέρα 26-4-2021 στη Γραμματεία του Τμήματος στο email: liartsis@plandevel.auth.gr.

Για την παραλαβή των Διπλωμάτων θα υπάρξει νέα ενημέρωση των διπλωματούχων για την ημερομηνία και ώρα καθώς και τον τρόπο παραλαβής τους μετά τη λήξη των έκτακτων μέτρων (lockdown) αποφυγής διασποράς του Κωρονοϊού covid-19.

Τρίτη, 20 Απριλίου 2021